Bieg służb tuż, tuż

Okrągły, bo X Bieg Służb Mundurowych już 15 września w Głuchołazach.

Do przemierzenia standardowo 1o km-  4 pętle po 2,5 km każda, aleją Jana Pawła II i ulicą Parkową, aż do stawu przy knajpce Porto Fino.

Będzie to trzeci bieg, w którym biorę udział.  W ubiegłym roku pokonałam tę trasę w 54 minuty i 19 sekund (->klasyfikacja generalna) , dwa lata temu mój czas był bodajże o minutę lepszy. W tym roku sportowych emocji na pewno również nie zabraknie. Może Lemur znowu odsunie burmistrza? 🙂  Zaprosiłam już do współudziału niejakiego Łukasza Wu, towarzysza biegów po wrocławskich parkach, kozicę wzgórza Andersa, mam nadzieję, że wspólnie będziemy pokonywać głuchołaską trasę dobrze mu już znaną ze sławetnego Sylwestra i przy okazji nie omieszkamy świetnie się przy tym bawić. Na podkręcenie treningów zostało nam już niedużo czasu. W najbliższą niedzielę mam zamiar, przy okazji wizyty w Głuchołazach, pokonać sobie ten dystans i zmierzyć czas. Przypomniało mi się, jak w 2010 Lemur siedział na ławce przy pomniku ze stoperem jednocześnie ucząc się z historii, a ja i die Katze biegaliśmy wyznaczoną trasą właśnie kilka dni przed biegiem, żeby się sprawdzić:)

Każdego ranka gdzieś w Afryce budzi się gazela. Wie, że musi być szybsza od najszybszego lwa, bo w przeciwnym razie zginie. Każdego ranka gdzieś w Afryce budzi się lew. Wie, że musi być szybszy niż najszybsza gazela, bo w przeciwnym razie umrze z głodu. Nie ma znaczenia, czy jesteś lwem, czy gazelą- ważne, że gdy wstaje słońce, musisz być gotowy do biegu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *