Wszyscy jesteśmy ‚załyżwowani’

sierpień 2013 039

Wszędzie wokół łyżwy…

Kiedy coś naprawdę lubisz, chcesz to robić cały czas. A jak nie możesz tego robić, to chcesz chociaż na to patrzeć, otaczać się czymś, co przypomina Ci Twoją pasję. Przedmioty symbolizujące Twoje zamiłowania są jak amulety. Identyfikują Cię, podkreślają Twoją tożsamość. Czasami są znakiem charakterystycznym, dzięki któremu poznajesz kogoś, kto podziela Twoje upodobania i zostaje w Twoim życiu na długo… Twoje zainteresowania są jak ulubiony zespół albo idol z dzieciństwa. Plakaty z jego wizerunkiem wypełniały wszystkie ściany Twojego pokoju. Zbierałeś wycinki z gazet i kupowałeś płyty. Z łyżwami jest jeszcze gorzej! 🙂

Nagle orientujesz się, że masz już kolczyki z łyżwami, wisiorek z łyżwami, bransoletkę z zawieszką łyżwy. Bluzę, koszulkę, zeszyt z łyżwami. O tapecie na telefonie i komputerze z łyżwiarkami/łyżwiarzami lub pustym lodowiskiem ze świeżo wyczyszczoną taflą już nie wspomnę. Przyjaciele i rodzina dają Ci prezenty z Twoim ukochanym motywem. Tort, kartki, poduszki, pudełka na biżuterię. Najcenniejsze dla mnie są te wykonane ręcznie <3 .

Moja galeria przedmiotów, z motywem łyżwiarstwa figurowego i nie tylko…
A ponieważ wciąż mi mało, to przy współpracy z Gosią Zimniak stworzyłam jeszcze grafiki, które można umieszczać m.in. na torbach i koszulkach.
Niedługo także grafika z rolkami Snow White! 🙂

Klik:

koszjpg