Jak się ubrać na trening pole dance?


vertical fit2

Jak sie ubrac na trening pole dance?

Traktując pole dance na poważnie, staramy się być w każdym aspekcie tego sportu jak najbardziej profesjonalne. Podczas regularnych treningów zależy nam na wygodzie, ale także dobrej prezencji. Dobierając strój na zajęcia pole dance trzeba pamiętać, że nasz brzuch i uda muszą być odsłonięte, ponieważ podczas wykonywania wielu figur ciało musi bezpośrednio przylegać do rurki. Przez zajęciami nie smarujemy się balsamem (!), ściągamy pierścionki i bransoletki. Przy niektórych figurach obrotowych, które wyjątkowo ocierają skórę nadgarstka – można go osłonić frotą. Czasem gdy jest chłodniej, dziewczyny zakładają ocieplacze czy też specjalne długie getry nie zasłaniające stóp. Chronią one dodatkowo kolana przed otarciami.

Pole dance to skomplikowane figury, wirowanie głową w dół, a także pozycje wymagające porządnego rozciągnięcia oraz wymyślne przejścia i dropy. Strój, w którym wykonujemy te wszystkie ewolucje powinien więc nas uskrzydlać, a nie krępować. Jego krój powinien być dopasowany, a materiał musi być wytrzymały, elastyczny i w miarę gładki. Przede wszystkim powinniśmy się w nim czuć po prostu pięknie i swobodnie. 🙂

Vertical Fit

Jedną z propozycji dla wymagających pole dancerek są unikalne kolekcje Vertical Fit.  Sklep proponuje wysokiej jakości sportowe topy i spodenki do kupienia osobno lub w kompletach. Markę wyróżniają ciekawe kolory i dość wyszukane kroje. Oprócz tego znajdziecie tam body, legginsy i kilka innych dodatków. Oprócz rurkowych zajęć sprawdzą się one również na jodze, fitnessie czy siłowni.

Strona internetowa Vertical Fit

Zobacz
vertical fit

Fanpage na Facebooku

Sprawdź

W następnych wpisach przedstawię kolejne propozycje strojów pole dance.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *