konkursy

Kochani, dziś na facebookowym fanpage’u Na tafli do wygrania kupon zniżkowy o wartości 150 złotych na wakacyjne warsztaty łyżwiarskie z Walleyem w Dębicy od 15 do 22 sierpnia 2015 roku!

Aby wziąć udział w konkursie:

1) Odpowiedz w komentarzu do zdjęcia na pytanie: „Co jest dla Ciebie najpiękniejsze w łyżwiarstwie? Co urzekło Cię w tej dyscyplinie sportu oraz co motywuje Cię do treningów?”.

2) Polub i udostępnij to zdjęcie publicznie na swojej tablicy.

Autor najciekawszej wypowiedzi wyłoniony przez dwuosobowe jury (Ola Dudek i Magdalena Tascher) otrzyma zniżkę w wysokości 150 złotych na sierpniowe warsztaty łyżwiarskie. Termin realizacji zniżki: 15 maja 2015 r.

Zwycięzcę konkursu ogłosimy już 20 kwietnia, więc bądźcie czujni!

 * kupon zniżkowy łączy się z wariantem promocyjnym obowiązującym do 3 czerwca 2015, warunkiem jest zgłoszenie uczestnictwado w warsztatach 15 maja 2015 i wpłacenie zaliczki .

Napisz, co urzekło Cię w łyżwiarstwie i zgarnij 150 złotych zniżki na letnie warsztaty łyżwiarskie z Walleyem!

konkurs 102

WIĘCEJ O WARSZTATACH

„Warsztaty to – od dwóch lat – kolejna, nowa propozycja Walley’a. Skupiamy się na technice i koordynacji, a także pracujemy nad poszczególnymi grupami elementów. Dlatego też proponujemy mniej sztywny niż zwykle podział uczestników – czyli grupy tematyczne.
Skupimy się również na programach na zawody amatorskie – podpowiemy co zrobić, żeby prezentować się lepiej, ułożymy choreografie dostosowane do wymogów regulaminu.”

Read More »

| konkurs zakończony | zobacz ROZWIĄZANIE 

UWAGA KONKURS

ROZPOZNAJ AUTORA ŁYŻWIARSKICH WSPOMNIEŃ!

Kochani ! Przyszedł czas na pierwszy konkurs Na tafli.  Zacznijmy więc od tego, co jest do wygrania! 🙂

Pierwsza osoba, która poda prawidłową odpowiedź w konkursowej zagadce otrzyma łyżwiarski kubek z łyżeczką na gorącą czekoladę po lodowym treningu, 5% zniżki przy zakupie łyżew w sklepie Spin w Warszawie (ważną do końca roku 2015) oraz książkę „Piruetem przez historię”, ponieważ na zawodach Walleya dostałam dwa jej egzemplarze, więc chętnie jeden sprezentuję zwycięzcy.

Druga osoba otrzyma ode mnie kubek, a trzecia torbę z „nataflową” łyżwiarką.

nagrody natafli

Aby wziąć udział w konkursie:

  • Zlajkuj Na tafli na facebooku i udostępnij post o konkursie na swojej tablicy (ustaw go jako post widoczny publicznie, inaczej nie będę mogła go zobaczyć, jeśli nie mam Cię w znajomych);
  • Odgadnij kto jest autorem łyżwiarskich wspomnień umieszczonych poniżej;
  • Odpowiedź zawierającą imię i nazwisko osoby, która Twoim zdaniem napisała poniższy tekst wyślij na adres: info@natafli.pl

Na Wasze odpowiedzi czekam do 13 lutego do godziny 0:00!

Wszyscy gotowi? Można zaczynać? No to otwieram ten konkurs JUŻ!

Zgadnij kto napisał Na tafli te łyżwiarskie wspomnienia:

Mistrzostwa Polski, które najlepiej pamiętam odbywały się w roku 1989, w moim mieście przy dużym wsparciu rodziny i przyjaciół. Oczekiwania względem naszej pary były jednocześnie duże i małe.

Wszyscy w napięciu czekali na nasz start, ponieważ jeździliśmy w parze dopiero cztery miesiące. To bardzo krótko, aby prezentować wysoką formę na czekających nas Mistrzostwach Polski i Europy. A jednak… udało się! Było to spore zaskoczenie dla sędziów, trenerów i działaczy.

Z trudem na to zapracowaliśmy, a warunki nie były sprzyjające. Mieliśmy jeden trening dziennie od godziny 21:00 do 23:00. Ze względu na bardzo częste awarie hali „Oliwia” w Gdańsku wciąż musieliśmy szukać nowego miejsca do treningów na lodzie.

Mistrzostwa Europy również okazały się niebywałym sukcesem. Ten start pamiętam jako wspaniałe wydarzenie. Tak bardzo chciałam wystąpić i pokazać się na „dużej scenie”! Myślę, że motywacja i zapał były sprzymierzeńcami odniesionego przez nas sukcesu. 9 miejsce było dla wszystkich niespodzianką.

Cudownie wspominam również kolejne Mistrzostwa Europy w Petersburgu (Leningradzie). Ta wspaniała widownia, te owacje przy naszej sambie! Liczna publiczność przybyła wtedy z Polski, aby nam kibicować. To było coś niesamowitego!

W rewii, w której jeździłam niecałe dwa lata po zakończonej dość szybko karierze zawodniczej, musiałam mieć beżowy kolor butów łyżwiarskich. To była świetna przygoda w świecie Disney’a!

ROZWIĄZANIE KONKURSU