Łyżwy Edea Motivo i płoza ED22 (Edea)

na tafli wielka galeria łyżew

Zdjęcia buta łyżwiarskiego Edea Motivo i płozy ED22 (Edea)wraz z krótkim opisem doświadczeń użytkowania

Wpisy z kategorii „Wielka Galeria Łyżew” zawierają zdjęcia butów, płóz i stóp, a także opis doświadczeń użytkowników konkretnego modelu łyżew figurowych.

 

„Wielka Galeria Łyżew” to akcja z nagrodami, którą zorganizowałam przez fanpage Na tafli, aby pomóc łyżwiarzom w doborze profesjonalnych łyżew figurowych. Zgłoszenia uczestników wydarzenia zawierają zdjęcia ich butów łyżwiarskich, płóz oraz stóp oraz obszerny opis dotychczasowych doświadczeń z ich sprzętem. M.in. jak długo jeżdżą? Co wykonują na lodzie? Czy są zadowoleni z wyboru? Gdzie kupili swoje łyżwy, ile kosztowały, kto doradzał im w wyborze? 

Czytaj więcej o akcji>>

edea motivo_przód
Na łyżwach zaczęłam jeździć, kiedy miałam 8 lat i w mojej okolicy zostało otwarte lodowisko. Bardziej poważnie traktuję jazdę na łyżwach od mniej więcej 3 lat. Jest to moja pierwsza bardziej profesjonalna para łyżew. Wcześniej miałam jeszcze dwie pary, lecz były to łyżwy typowo rekreacyjne z Decathlonu. Uczę się skoków pojedynczych, umiem kręcić proste piruety.

Na łyżwach jeżdżę co najmniej raz w tygodniu, zazwyczaj w weekendy, a w tygodniu jeżeli znajdę wolny czas.

 

wymiarki
Mam dość wąską stopę z niskim podbiciem.

Obwód ,,haluksa” – 23 cm

Obwód podbicia – 22 cm

stopa bok
stopa góra
edea motivo_bok
edea motivo_tył
Moje łyży kupiłam w sklepie skatepro w Warszawie przy ul. Wrzeciono. Wyborem kierowałam się głownie opiniami z internetu, a także po części ceną. Łyżwy łącznie z płozą kosztowały 530 zł. Jeżdżę w tych łyżwach już rok. Jestem bardzo zadowolona z wyboru, jakiego dokonałam. Uwielbiam w nich to, że są idealnie dopasowane do mojej stopy, lecz wołałabym, aby były trochę twardsze.

Moim wymarzonym modelem jest Edea Piano, które prezentują się niesamowicie. Myślę, że gdybym miała wybierać spośród tak szerokiego asortymentu, zdecydowałabym się właśnie na ten model. Jeżeli chodzi o płozę to zdecydowałabym się, aby ktoś bardziej obeznany doradził mi w tym wyborze lecz wybrałabym pewnie którąś płozę Johna Wilsona.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *