Łyżwy Edea Overture i płoza John Wilson Jubilee

na tafli wielka galeria łyżew

Zdjęcia buta łyżwiarskiego Edea Overture i płozy Jubilee (John Wilson) oraz krótki opis doświadczeń użytkowania

Wpisy z kategorii „Wielka Galeria Łyżew” zawierają zdjęcia butów, płóz i stóp, a także opis doświadczeń użytkowników konkretnego modelu łyżew figurowych.

 

„Wielka Galeria Łyżew” to akcja z nagrodami, którą zorganizowałam przez fanpage Na tafli, aby pomóc łyżwiarzom w doborze profesjonalnych łyżew figurowych. Zgłoszenia uczestników wydarzenia zawierają zdjęcia ich butów łyżwiarskich, płóz oraz stóp oraz obszerny opis dotychczasowych doświadczeń z ich sprzętem. M.in. jak długo jeżdżą? Co wykonują na lodzie? Czy są zadowoleni z wyboru? Gdzie kupili swoje łyżwy, ile kosztowały, kto doradzał im w wyborze? 

Czytaj więcej o akcji>>

edea overture_przód
Jeżdżę na łyżwach niecały sezon, moja przygoda z nimi zaczęła się w grudniu zeszłego roku. Głównie wykonuję kroki, uczę się aktualnie salchowa ( trójką skakaną i toeloopa już wykonuję ), a z piruetami to jeszcze jestem na etapie stanego. Jest to moja druga para łyżew, wcześniej miałam Juliet ( niestety modelu nie pamiętam), jest duża różnica głównie w twardości, łyżwy zmieniłam niedawno i jeszcze się do nich przyzwyczajam 🙂
Jeżdżę na łyżwach średnio 3-4 h tygodniowo. Łyżwy kupiłam używane. Zdecydowałam się na tel model, ponieważ jest bardzo popularny i dużo moich znajomych polecało mi właśnie ten model do nauki pojedynczych skoków. Kupiłam je za 500zł, co uważam za bardzo korzystną cenę z uwagi na to że łyżwy były używane pół sezonu. Jak już wspominałam jeżdżę w nich dość krótko bo około 2 tyg, ale jestem w nich zakochana po uszy. Na pewno są odpowiednio twarde, nie „lata” mi kostka 🙂 Na razie nie dostrzegam w nich żadnych wad, w porównaniu do poprzednich te są perfekcyjne.
wymiarki
Mam jak na mój gust szeroką stopę i dość wysokie podbicie

 Obwód „haluksa”: 22 cm
Obwód podbicia: 23 cm
Nie ukrywam, nie cierpię i nie umiem chodzić w obcasach, jak tylko je zakładam mam wrażenie że połamię obydwie nogi.

stopa bok
stopa góra
płoza jubilee
edea overture_tył
Myślę że te łyżwy co kupiłam w zupełności mi wystarczają, ale wiadomo że jak każdy marzę np. o Edeach piano. a co do płozy, to nie będę strzelać w ciemno, średnio się na nich znam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *