Łyżwy Jackson Artiste i płoza Mark IV (Ultima)

na tafli wielka galeria łyżew

Zdjęcia buta łyżwiarskiego Jackson Artiste i płozy Mark IV + krótki opis doświadczeń użytkowania

Wpisy z kategorii „Wielka Galeria Łyżew” zawierają zdjęcia butów, płóz i stóp, a także opis doświadczeń użytkowników konkretnego modelu łyżew figurowych.

 

„Wielka Galeria Łyżew” to akcja z nagrodami, którą zorganizowałam przez fanpage Na tafli, aby pomóc łyżwiarzom w doborze profesjonalnych łyżew figurowych. Zgłoszenia uczestników wydarzenia zawierają zdjęcia ich butów łyżwiarskich, płóz oraz stóp oraz obszerny opis dotychczasowych doświadczeń z ich sprzętem. M.in. jak długo jeżdżą? Co wykonują na lodzie? Czy są zadowoleni z wyboru? Gdzie kupili swoje łyżwy, ile kosztowały, kto doradzał im w wyborze? 

Czytaj więcej o akcji>>

1jacksonartiste_przód
Na lodzie pierwsze kroki stawiałam w wieku ok. 8-9 lat, „figurowo” drugi rok; na lodzie kocham wykonywać skoki, piruetów również robię dużo; przed Artiste miałam zwykłe niby-figurówki Spokey (które w sumie dobrze mi się sprawowały), piruety na nich kręciłam, a gdy szewc przyszył, wzmocnił cholewkę buta to nawet twarde były – chociaż rozpadały się po 4 miesiącach jazdy i wiadomo tępe płozy).

Jeżdżę tak często jak się da. Od grudnia do końca lutego, jestem prawie codziennie na godzinę lub dwie.

 

 

Jackson Artiste – zakupione internetowo w Edge Shop, pomoc telefoniczna Pana Przemka w doborze rozmiaru.

*but+płoza 500 zł (kupowane w lato) – dziś stoją po 750 zł

*Jestem bardzo zadowolona z Jacksonów. Miałam buty i Edee, i Risporty, ale to i tak Jacksony skradają moje serce. Są super twarde – nawet niższe modele, ich charakterystyczny zapach- cudo. Bardzo podoba mi się wcięcie nad kostką umożliwiające swobone zgięcie nogi. Minusów nie widziałam w tamtym roku, teraz może się to zmienić ze względu na buty w rolkach z trochę wyższej półki- może, ale nie musi. Co do płóz nie mam porównania, ale dobrze mi się jeździ. Ogólnie- bardzo polecam!

Marzę o Jackson Premiere z płozą MK Professional Revolution.

 

wymiarki
Mam dość szeroką stopę, podbicie normalne.

*1)obwód „haluksa” – 23 cm

*2) obwód „podbicia” – 24cm

Lubię chodzić w butach na lekkim podwyższeniu.

5stopa_wewnętrzna
6stopy_góra
2jacksonartiste_bok
3jackosnartiste_tył

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *