Łyżwy Risport Antea z płozą New English

na tafli wielka galeria łyżew

Zdjęcia buta łyżwiarskiego Risport Antea i płozy New English oraz krótki opis doświadczeń użytkowania

Wpisy z kategorii „Wielka Galeria Łyżew” zawierają zdjęcia butów, płóz i stóp, a także opis doświadczeń użytkowników konkretnego modelu łyżew figurowych.

 

„Wielka Galeria Łyżew” to akcja z nagrodami, którą zorganizowałam przez fanpage Na tafli, aby pomóc łyżwiarzom w doborze profesjonalnych łyżew figurowych. Zgłoszenia uczestników wydarzenia zawierają zdjęcia ich butów łyżwiarskich, płóz oraz stóp oraz obszerny opis dotychczasowych doświadczeń z ich sprzętem. M.in. jak długo jeżdżą? Co wykonują na lodzie? Czy są zadowoleni z wyboru? Gdzie kupili swoje łyżwy, ile kosztowały, kto doradzał im w wyborze? 

Czytaj więcej o akcji>>

3risport antea przód
Nie jestem pewna jakiej firmy jest płoza. Jest na niej tylko napis „new english”. 

 Na łyżwach jeżdżę od 5 miesięcy. Wykonuję proste ćwiczenia razem z początkującą grupą. 😉 Slalomy, łuki, przekładanka itp. Są to moje pierwsze łyżwy. Jeżdżę raz w tygodniu.
Łyżwy kupiłam używane (prawdopodobnie założone tylko kilka razy bo nie miały nawet ryski) u pani Edyty z Walleya, pomagała mi ona również w wyborze.
Buty wraz z płozą kosztowały chyba 390 złotych.
Teraz będzie mijał 2 miesiąc odkąd na nich jeżdżę.
Jestem z nich zadowolona. Na razie nic mi w nich nie przeszkadza. Wiadomo jako początkująca mam mniejsze wymagania. Bardzo szybko dopasowały się do mojej stopy i nie obcierały podczas rozbijania. Jeździ się wygodnie i komfortowo. Ogólnie w porównaniu do łyżew z wypożyczalni jak na razie są dla mnie idealne.

wymiarki
 Obwód „haluksa” to 23cm

Mój obwód podbicia to 25cm

6 stopa bok
5 stopy góra (2)
1risport antea bok (2)
2risport antea tył (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *