Łyżwy Risport Rf2 z płozą MK Proffesional

na tafli wielka galeria łyżew

Zdjęcia buta łyżwiarskiego Risport Rf2 i płozy MK Professional oraz krótki opis doświadczeń użytkowania

Wpisy z kategorii „Wielka Galeria Łyżew” zawierają zdjęcia butów, płóz i stóp, a także opis doświadczeń użytkowników konkretnego modelu łyżew figurowych.

 

„Wielka Galeria Łyżew” to akcja z nagrodami, którą zorganizowałam przez fanpage Na tafli, aby pomóc łyżwiarzom w doborze profesjonalnych łyżew figurowych. Zgłoszenia uczestników wydarzenia zawierają zdjęcia ich butów łyżwiarskich, płóz oraz stóp oraz obszerny opis dotychczasowych doświadczeń z ich sprzętem. M.in. jak długo jeżdżą? Co wykonują na lodzie? Czy są zadowoleni z wyboru? Gdzie kupili swoje łyżwy, ile kosztowały, kto doradzał im w wyborze? 

Czytaj więcej o akcji>>

Risport RF1
Moja przygoda z Łyżwiarstwem zaczęła się 15 lat temu w Łodzi na zajęciach Tkkf’u. Moje pierwsze łyżwy to popularne Agatki, które niestety szybko poszły do śmieci ze względu na ich miękkość. Przez rok jeździłam na Łyżwach firmy Botas. Następnie przeskoczyłam drastycznie na Risport rf1 (255) z płoza mk21 (9i 3/4) jeździłam w nich 4 lata (nie udało mi się ich przez ten czas złamać )i bardzo je sobie chwale, ale niestety teraz Risporty Rf1 nie są takie jak te które ja kupiłam kiedyś. Aktualnie jeżdżę na Risportach Rf2 super 260 B (średnia wąskość buta). 
Moje Risporty są z płoza mk profesional 10’. Przymierzałam również Edea ale niestety są za tęgie i według mnie bardzo źle trzymają piętę, może wynika to z tego ze mam szczupłą stopę i mała piętę . Risporty maja fajne wyłożenie w środku buta, nie rozjeżdżałam ich długo praktycznie po 2 tygodniach jazdy były już wygodne. Najbardziej uwierały mnie z tyłu w miejscu gdzie kończy się but oraz w kostkę, którą mam z zewnętrznej strony stopy przy tym nie obtarły mnie nigdzie ( jeżdżę 3-4 razy w tygodniu po 2-4 godz zależy od dnia). Różnice wyczułam również w długości płozy ( zmieniłam z krótszej na dłuższa), do tego równie musiałam się przyzwyczaić.
wymiarki
Długość mojej stopy to 255cm, moja stopa jest dość wąska
19,5cm w haluksie
22cm podbicie
image1
dobór łyżew figurowych
łyżwy risport rf2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *