Nareszcie łyżwiarski dres treningowy

Szanowne łyżwiarki,
wygląda na to, że w końcu ktoś pomyślał o naszych potrzebach i zaprojektował nam łyżwiarski dresik!

Tym kimś jest stylistka i miłośniczka łyżwiarstwa figurowego Lucyna Sobieszek.

Ponieważ ubrań dostosowanych do tego sportu w Polsce ze świecą szukać, to nie będę wcale ukrywać, że bardzo się cieszę z tej inicjatywy.

Postanowiłam więc zapytać pomysłodawczynię o szczegóły dotyczące wykonania, materiałów i kolorów tego sportowego stroju.

dres 4
Na tafli: Skąd pomysł na ten projekt?
Lucyna Sobieszek: Ponieważ zarówno stylizacja odzieży, jak również łyżwiarstwo figurowe, są bliskie mojemu sercu, powstał pomysł łączący obie te pasje. Nasze łyżwiarki nie mają zbyt dużo możliwości wyboru strojów treningowych. W standardowych sklepach sportowych takie nie występują. Pomyślałam, że mogę coś zrobić w tym zakresie.
dres 3
NT:  To prawda, że trudno dostać ubrania nadające się na łyżwy, a o uszytych specjalnie dla tego sportu można było sobie dotychczas tylko pomarzyć, dlatego cieszę się, że powstał taki pomysł! Na zdjęciach prezentuje się świetnie, z jakiego materiału jest wykonany?

LS: Dres jest wykonany z lycry tzw. drapanej. Jest to dzianina elastyczna, grubsza od zwykłej lycry, a od wewnętrznej strony przypomina flanelę. Dres, który zaprojektowałam, jest w ulubionym przez dziewczyny kolorze czarnym. Jednak wstawki w kontrastowym kolorze ożywiają czerń. Biegnąc wzdłuż całego ciała wysmuklają sylwetkę.

dres 5
NT: Czym różnią się one od zwykłych dresów sportowych?

LS: Bluza, zapinana na zamek, ma dłuższe rękawy z otworem na kciuk, a dół bluzy jest wykończony antypoślizgową taśmą, zapobiegającą przesuwaniu do góry. Spodnie są dostosowane do butów łyżwiarskich, z gumką pod obcas.  Każdy dres będzie szyty na konkretne wymiary zamawiającego, a na rękawie i nogawce zostaną umieszczone aplikacje z imieniem (na ręce wersja skrócona – jak na zdjęciach).

dres 2
Czy wstawki mogą być tylko żółte?

Nie, nie tylko. Wstawki są możliwe również w kolorze różowym- neonowym, białym albo chabrowym.

Wszystkich, którym spodobał się projekt – zapraszam do kontaktu :

Lucyna Sobieszek
„Lucy Style”

ls@lucystyle.pl

tel. 606 355 300

NT: Dziękuję za rozmowę i gratuluję pomysłu !

dres 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *