Nareszcie łyżwiarski dres treningowy

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_empty_space][vc_empty_space][vc_empty_space][bsf-info-box icon_size=”32″ title_font=”font_family:Lato|font_call:Lato” title_font_size=”16″ desc_font=”font_family:Lato|font_call:Lato” desc_font_size=”16″ title_font_color=”rgba(0,0,0,0.81)” desc_font_color=”rgba(0,0,0,0.75)”]Szanowne łyżwiarki,
wygląda na to, że w końcu ktoś pomyślał o naszych potrzebach i zaprojektował nam łyżwiarski dresik!

Tym kimś jest stylistka i miłośniczka łyżwiarstwa figurowego Lucyna Sobieszek.

Ponieważ ubrań dostosowanych do tego sportu w Polsce ze świecą szukać, to nie będę wcale ukrywać, że bardzo się cieszę z tej inicjatywy.

Postanowiłam więc zapytać pomysłodawczynię o szczegóły dotyczące wykonania, materiałów i kolorów tego sportowego stroju.[/bsf-info-box][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”7878″ img_size=”500×1000″ alignment=”center” css_animation=”appear”][bsf-info-box icon_size=”32″ title_font=”font_family:Lato|font_call:Lato” title_font_size=”16″ desc_font=”font_family:Lato|font_call:Lato” desc_font_size=”16″ title_font_color=”rgba(0,0,0,0.81)” desc_font_color=”rgba(0,0,0,0.75)”][/bsf-info-box][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][bsf-info-box icon_size=”32″ title_font=”font_family:Lato|font_call:Lato” title_font_size=”16″ desc_font=”font_family:Lato|font_call:Lato” desc_font_size=”16″ title_font_color=”rgba(0,0,0,0.81)” desc_font_color=”rgba(0,0,0,0.75)”]Na tafli: Skąd pomysł na ten projekt?
Lucyna Sobieszek: Ponieważ zarówno stylizacja odzieży, jak również łyżwiarstwo figurowe, są bliskie mojemu sercu, powstał pomysł łączący obie te pasje. Nasze łyżwiarki nie mają zbyt dużo możliwości wyboru strojów treningowych. W standardowych sklepach sportowych takie nie występują. Pomyślałam, że mogę coś zrobić w tym zakresie.[/bsf-info-box][vc_single_image image=”7877″ img_size=”1000×500″ alignment=”center”][bsf-info-box icon_size=”32″ title_font=”font_family:Lato|font_call:Lato” title_font_size=”16″ desc_font=”font_family:Lato|font_call:Lato” desc_font_size=”16″ title_font_color=”rgba(0,0,0,0.81)” desc_font_color=”rgba(0,0,0,0.75)”]NT:  To prawda, że trudno dostać ubrania nadające się na łyżwy, a o uszytych specjalnie dla tego sportu można było sobie dotychczas tylko pomarzyć, dlatego cieszę się, że powstał taki pomysł! Na zdjęciach prezentuje się świetnie, z jakiego materiału jest wykonany?

LS: Dres jest wykonany z lycry tzw. drapanej. Jest to dzianina elastyczna, grubsza od zwykłej lycry, a od wewnętrznej strony przypomina flanelę. Dres, który zaprojektowałam, jest w ulubionym przez dziewczyny kolorze czarnym. Jednak wstawki w kontrastowym kolorze ożywiają czerń. Biegnąc wzdłuż całego ciała wysmuklają sylwetkę.[/bsf-info-box][vc_single_image image=”7879″ img_size=”1000×500″ alignment=”center”][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_empty_space][vc_empty_space][bsf-info-box icon_size=”32″ title_font=”font_family:Lato|font_call:Lato” title_font_size=”16″ desc_font=”font_family:Lato|font_call:Lato” desc_font_size=”16″ title_font_color=”rgba(0,0,0,0.81)” desc_font_color=”rgba(0,0,0,0.75)”]NT: Czym różnią się one od zwykłych dresów sportowych?

LS: Bluza, zapinana na zamek, ma dłuższe rękawy z otworem na kciuk, a dół bluzy jest wykończony antypoślizgową taśmą, zapobiegającą przesuwaniu do góry. Spodnie są dostosowane do butów łyżwiarskich, z gumką pod obcas.  Każdy dres będzie szyty na konkretne wymiary zamawiającego, a na rękawie i nogawce zostaną umieszczone aplikacje z imieniem (na ręce wersja skrócona – jak na zdjęciach).

[/bsf-info-box][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][vc_single_image image=”7876″ img_size=”500×1000″ alignment=”center”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][bsf-info-box icon_size=”32″ title_font=”font_family:Lato|font_call:Lato” title_font_size=”16″ desc_font=”font_family:Lato|font_call:Lato” desc_font_size=”16″ title_font_color=”rgba(0,0,0,0.81)” desc_font_color=”rgba(0,0,0,0.75)”]Czy wstawki mogą być tylko żółte?

Nie, nie tylko. Wstawki są możliwe również w kolorze różowym- neonowym, białym albo chabrowym.

Wszystkich, którym spodobał się projekt – zapraszam do kontaktu :

Lucyna Sobieszek
„Lucy Style”

ls@lucystyle.pl

tel. 606 355 300

NT: Dziękuję za rozmowę i gratuluję pomysłu ![/bsf-info-box][vc_single_image image=”7875″ img_size=”1000×500″ alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_cta_button call_text=”” title=”Zobacz dres z chabrowymi wstawkami” color=”btn-primary” icon=”wpb_camera” size=”btn-large” position=”cta_align_bottom” css_animation=”left-to-right” href=”http://natafli.pl/lyzwiarski-dres-treningowy/”][/vc_column][/vc_row]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *