o mnie

aleksandra dudek puchar łodzi

Jestem dowodem na to, że można nauczyć się jeździć na łyżwach nawet w dość zaawansowanym wieku. Zaczęłam mając 23 lata i ta pasja pochłonęła mnie bez reszty. Znajomi pukali się w czoło: łyżwiarstwo figurowe? Przecież nic nie osiągniesz, trzeba zacząć trenować od małego. W 2013 roku pojechałam na zawody w łyżwiarstwie figurowym amatorów i zdobyłam mój pierwszy złoty medal.   

 

W moim przypadku powiedzenie

 „zostawić kogoś na lodzie”

oznacza uczynić kogoś

najszczęśliwszym człowiekiem na świecie…

Oprócz łyżwiarstwa figurowego jestem pasjonatką biegania, rury, rolek i kalisteniki.  

Jeśli masz pomysł na wspołpracę, napisz!

 Zapraszam do zakładki kontakt.

łyżwiarka

Moje osiągnięcia w amatorskich zawodach łyżwiarskich 🙂 :

  • 1 m. w programie interpretacyjnym w amatorskich zawodach łyżwiarskich o Puchar Dębicy w lutym 2013 r.
  • 1 m. w klasie brązowej solistek oraz 3 m. w programie interpretacyjnym solistek w amatorskich zawodach łyżwiarskich o Puchar Walleya w Warszawie w styczniu 2015 r.
  • 1 m. w programie interpretacyjnym Ladies-Artistic YA+I oraz 2 m. w klasie Bronze Young Adults o Puchar Łodzi w marcu 2015 r.
  • 1 m. w programie interpretacyjnym solistek oraz 1 m. w klasie „A” brązowej solistek w zawodach łyżwiarskich o Puchar Krakowa Amatorów w kwietniu 2015 r.
  • 1 m. w programie interpretacyjnym solistek w Mikołajkowych Zawodach Amatorów w zawodach organizowanych przez Miejski Klub Łyżwiarski MKŁ (ŁÓDŹ) pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego w grudniu 2015 r.
  • 2 m. w programie interpretacyjnym i 3 m. w klasie srebrnej solistek podczas zawodów łyżwiarskich w Łodzi, w marcu 2016 r.
  • 1 m. w programie interpretacyjnym i 2 m. w klasie srebrnej solistek podczas zawodów Walley Cup w Krakowie w kwietniu 2017 r.