o mnie

[vc_row parallax_content=”parallax_content_value” fadeout_row=”fadeout_row_value”][vc_column][vc_row_inner 0=””][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”8289″ img_size=”250×350″ alignment=”center” style=”vc_box_rounded”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][bsf-info-box icon_size=”32″ title_text_typography=”” desc_text_typography=”” desc_font=”font_family:Lato|font_call:Lato” desc_font_size=”16″ desc_font_color=”rgba(0,0,0,0.78)” notification=””]

Jestem dowodem na to, że można nauczyć się jeździć na łyżwach nawet w dość zaawansowanym wieku. Zaczęłam mając 23 lata i ta pasja pochłonęła mnie bez reszty. Znajomi pukali się w czoło: łyżwiarstwo figurowe? Przecież nic nie osiągniesz, trzeba zacząć trenować od małego. W 2013 roku pojechałam na zawody w łyżwiarstwie figurowym amatorów i zdobyłam mój pierwszy złoty medal.   

 

W moim przypadku powiedzenie

 „zostawić kogoś na lodzie”

oznacza uczynić kogoś

najszczęśliwszym człowiekiem na świecie…

Oprócz łyżwiarstwa figurowego jestem pasjonatką biegania, rury, rolek i kalisteniki.  

[/bsf-info-box][vc_empty_space height=”30px”][bsf-info-box icon_size=”32″ desc_font=”font_family:Lato|font_call:Lato” desc_font_size=”15″ desc_font_color=”rgba(30,115,190,0.87)”]

Jeśli masz pomysł na wspołpracę, napisz!

 Zapraszam do zakładki kontakt.

[/bsf-info-box][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/3″][vc_single_image image=”8887″ img_size=”250×350″ alignment=”center” style=”vc_box_rounded” onclick=”custom_link” link=”https://www.linkedin.com/in/copywriteraleksandradudek?trk=nav_responsive_tab_profile_pic”][vc_empty_space height=”50px”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][bsf-info-box icon_size=”32″ desc_font=”font_family:Lato|font_call:Lato” desc_font_size=”16″ desc_font_color=”rgba(0,0,0,0.78)”]

Moje osiągnięcia w amatorskich zawodach łyżwiarskich 🙂 :

  • 1 m. w programie interpretacyjnym w amatorskich zawodach łyżwiarskich o Puchar Dębicy w lutym 2013 r.
  • 1 m. w klasie brązowej solistek oraz 3 m. w programie interpretacyjnym solistek w amatorskich zawodach łyżwiarskich o Puchar Walleya w Warszawie w styczniu 2015 r.
  • 1 m. w programie interpretacyjnym Ladies-Artistic YA+I oraz 2 m. w klasie Bronze Young Adults o Puchar Łodzi w marcu 2015 r.
  • 1 m. w programie interpretacyjnym solistek oraz 1 m. w klasie „A” brązowej solistek w zawodach łyżwiarskich o Puchar Krakowa Amatorów w kwietniu 2015 r.
  • 1 m. w programie interpretacyjnym solistek w Mikołajkowych Zawodach Amatorów w zawodach organizowanych przez Miejski Klub Łyżwiarski MKŁ (ŁÓDŹ) pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego w grudniu 2015 r.
  • 2 m. w programie interpretacyjnym i 3 m. w klasie srebrnej solistek podczas zawodów łyżwiarskich w Łodzi, w marcu 2016 r.
  • 1 m. w programie interpretacyjnym i 2 m. w klasie srebrnej solistek podczas zawodów Walley Cup w Krakowie w kwietniu 2017 r.

[/bsf-info-box][vc_empty_space height=”50px”][/vc_column][/vc_row]