O STRONIE

Strona Na tafli powstała z pasji

…do łyżwiarstwa figurowego i sportu

oraz ze szczerego zamiłowania do pisania tekstów.

W czerwcu 2012 zakładając blog theicyspace wiedziałam, że jest to coś, co naprawdę kocham. Jeździć na łyżwach i pisać. Jak dotąd nie przestałam tego robić.

Wręcz przeciwnie – z pisania uczyniłam swój zawód, a jazdę na łyżwach traktuję jako nieodzowną część mojego życia…

Co znajdziesz Na tafli ?

Oprócz odpowiedzi na pytanie jak powstały łyżwy i kto stworzył rolbę, relacji z obozów i amatorskich zawodów łyżwiarskich, filmów i zdjęć z treningów znajdziecie tutaj opisy wielu lodowisk, o które zahaczę moją płozą, a będzie ich na pewno sporo. Będą też relacje osób, które znajdują się w centrum łyżwiarskich wydarzeń. Na tafli poznacie historie oraz wspaniałe wspomnienia byłych zawodników i trenerów czy historie amatorów łyżwiarstwa. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami i ogromnej dawki pozytywnej energii !

Kilka słów o stronie:

Początkowo był to blog (założony w czerwcu 2012 roku), wypełniony wrażeniami z lodowej tafli, który zawierał głównie relacje z letnich obozów, zawodów łyżwiarskich oraz treningów czyli codziennej pracy nad kondycją, motywacją i pewnością siebie.

Z czasem znalazło się na nim również miejsce na inne zamiłowania. Przede wszystkim zagościła tutaj na dobre fascynacja kulturą Głuchych i językiem migowym. Pojawiły się dodatkowo treści związane m.in. z bieganiem, podróżowaniem czy pole dancingiem.

Ambicje

Aktualnie ambicją strony Natafli.pl jest przede wszystkim:

Propagowanie łyżwiarstwa figurowego

jako najpiękniejszego ze sportów, który można zacząć uprawiać niezależnie od wieku.

Integracja

środowisk łyżwiarzy, trenerów, młodych instruktorów i miłośników łyżwiarstwa z całej Polski.

Popularyzowanie dziejów łyżwiarstwa i historii osób z nim związanych

, bo dostęp do informacji z tej dziedziny sportu w Polsce jest ciągle bardzo trudny.

Dzielenie się pasją

, doświadczeniem i motywacją do treningów.

Zapraszam!

Mam nadzieję, że znajdziesz Na tafli coś, co Cię zainteresuje. Jeśli jest temat, o którym chciałbyś poczytać lub masz pomysły na współpracę – zapraszam do zakładki kontakt.