Oficjalna odsłona Na tafli

Figure skatingJuż jest! Powstała z pasji.

Do łyżwiarstwa figurowego i sportu

oraz ze szczerego zamiłowania do pisania tekstów.

Moja strona internetowa natafli.pl.

W czerwcu 2012, zakładając blog theicyspace wiedziałam, że to jest coś, co kocham. Jeździć na łyżwach i pisać. Jak dotąd nie przestałam robić ani jednego, ani drugiego.

Wręcz przeciwnie, z pisania uczyniłam swój zawód, a jazdę na łyżwach traktuję, jako nieodzowną część mojego życia.

Dlatego postanowiłam stworzyć stronę, której ambicją będzie przede wszystkim:

 


 

  • propagowanie łyżwiarstwa figurowego, jako najpiękniejszego ze sportów, który można zacząć uprawiać niezależnie od wieku
  • integracja środowisk łyżwiarzy, trenerów, młodych instruktorów i miłośników łyżwiarstwa z całej Polski
  • popularyzowanie dziejów łyżwiarstwa i historii osób z nim związanych (bo dostęp do informacji z tej dziedziny sportu w Polsce jest ciągle bardzo trudny)
  • dzielenie się pasją, doświadczeniem i motywacja do treningów

Więcej o stronie <<TUTAJ>>.

Ci, którzy wiedzieli wcześniej, co kombinuję pomagali mi testować tę stronę i poprawiać jej niuanse. Poprosiłam też znajomych łyżwiarzy, aby spisali dla mnie swoje historie związane z łyżwami. Od jak dawna jeżdżą, co daje im ta pasja, związane z nią najlepsze wspomnienie, coś od siebie.  Jedni odpisali od razu, niektórym zebranie swoich łyżwiarskich dziejów zajęło trochę więcej czasu, na niektóre jeszcze spokojnie czekam. Bez względu na objętość tekstów, które do mnie wysyłali – każdy zrobił to niesamowicie. Dziękuję Wam! Czytając niektóre opowieści wzruszałam się do łez.

Opowiadań z życia łyżwiarza-amatora wziętych będzie tu wciąż przybywać. Jeśli i Ty zdecydujesz się nią podzielić, proszę napisz! Chcę ich zebrać Na tafli jak najwięcej, ponieważ dają wielkiego motywującego kopa. Jestem przekonana, że wielu osobom bez względu na ich wiek, pomogą stanąć na lodzie z zamiarem nauczenia się czegoś więcej, niż odbić przodem. Są po prostu prawdziwe i udowadniają, że aby amatorsko jeździć na łyżwach podczas ślizgawki (nie tylko wokół bandy!), potrzeba tylko (i aż) garści szczerej chęci, szczypty pasji i trochę hartu ducha. Tak zaprawionym, można zdziałać cuda i dokonać rzeczy, które dla wielu osób wydają się być nieosiągalne. Aktualnie w dziale „Obalamy mity” znajduje się 6 historii. Gdy nazbieram ich więcej, dla ułatwienia każdą umieszczę w osobnej zakładce. Tworzycie tę stronę ze mną!

Historie łyżwiarzy przeczytasz <<TUTAJ>>.

Najcenniejsze wpisy z bloga przeniosłam Na taflę. Oprócz odpowiedzi na pytanie jak powstały łyżwy i kto stworzył rolbę, relacji z obozów i amatorskich zawodów łyżwiarskich, filmów i zdjęć z treningów znajdziecie tutaj opisy wielu lodowisk w Polsce, Austrii, Niemczech, na Węgrzech, Słowacji, w Czechach (…) Opiszę każde, o które zahaczę moją płozą, a będzie ich na pewno sporo. A jak nawet nie zahaczę to z pewnością poproszę o relację osób, które znajdują się w centrum łyżwiarskich wydarzeń. Na tafli poznacie historie i wspomnienia między innymi byłych zawodników i trenerów. Będą też konkursy z nagrodami i wiele pozytywnej energii.

Mam nadzieję, że zawsze odnajdziecie Na tafli coś , co Was zainteresuje.

lupa
Łyżwiarskie Zawody Radości
Opole, kwiecień 2013

Jeśli jest temat, o którym chcielibyście poczytać lub macie pomysły na współpracę – zapraszam do zakładki kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Oficjalna odsłona Na tafli”