Sesja zdjęciowa z Made by Em

superman w łyżwach
łyżwiarka

Latem była już sesja w rolkach snow white, a 12 lutego przyszedł czas na zdjęcia z łyżwami na rurce 🙂 . Tym razem znów w studiu pole dance Verticats Bereniki Nienadowskiej. Wszystko w obiektywie wspaniałej Emilii (Made by Em).

Każda z kursantek szkoły, która miała to szczęście i zdążyła w porę zapisać się na tę sesję zdjęciową, miała w dniu zdjęć godzinę, aby uwiecznić około 10 figur na drążku.

Najlepsze w takich sesjach (oprócz oczywiście jej efektów i niecierpliwych oczekiwań na nie) są dla mnie zawsze przygotowania. Wybór figur, które chcę wykonać, strojów, butów i tak dalej. Chciałabym bardzo podziękować za piękny makijaż Am Make up Studio. 2 godziny malowania od 7 rano – to było coś! 🙂

Myślę, że wszystkie dziewczyny, które miały okazję współpracować z Emilią są bardzo zadowolone z jej profesjonalnego podejścia w czasie ujęć. Te świetne zdjęcia jeszcze długo będą nam przypominać o tym, że każdy trening, każda kropla potu się opłaciła i, że w tej codziennej pogoni naprawdę warto odnaleźć czas na swoje hobby i zamiłowania. Dzięki Emi za te ostre kadry ! 🙂

russian layback
kupidyn pole dance
knee hold pole dance
płoza i rura

Każda z nas będzie miała piękną pamiątkę swojej pasji. Kilka kadrów można obejrzeć na Instagramie Made by Em oraz na fanpage’u.

zoraya martini w łyżwach
blask płozy i rury
A kolejna sesja już 19 sierpnia w Iguana Pole Fitness Academy w Nysie, tym razem z Tomaszem Gasem – Malowanie Światłem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *