Polecam strony:

logo
Sklep Ice Style – sprzęt łyżwiarski, łyżwy figurowe oraz cała gama strojów treningowych i startowych z najwyższej jakości materiałów. Przepiękne sukienki i akcesoria łyżwiarskie. 

 

EDGE

SKLEP EDGE – sklep ze sprzętem do łyżwiarstwa figurowego. Profesjonalne łyżwy, stroje i akcesoria, ostrzenie płóz – czyli wszystko, czego łyżwiarska dusza zapragnie.

14800707_1288427081210075_1396033727_n

SZKÓŁKA ŁYŻWIARSKO-ROLKARSKA ICEJOY– Nauczycie się tu podstaw jak i jazdy figurowej i freestyle. Oprócz nauki grupowej i indywidualnej, jako pierwsi w Polsce udzielają porad online, dzięki czemu każdy niezależnie od miejsca zamieszkania może skorzystać z fachowej wiedzy instruktorów.

isu
ISU – Oficjalna strona Międzynarodowej Unii Łyżwiarskiej (The International Skating Union) założonej w 1892 roku.
pzlf

Polski Związek Łyżwiarstwa Figurowego – oficjalna strona internetowa PZŁF. Regulaminy, kalendarz wydarzeń, wyniki, rankingi…

absolute skating

Absolute Skating –  strona skupiona na wielu aspektach łyżwiarstwa figurowego. Na jego artyzmie, na łyżwiarzach, oraz na ich fanach, którzy oglądają i żyją tym wspaniałym sportem. Dedykowana wszystkim osobom zaangażowanym w łyżwiarstwo.

golden skate

Golden Skate – Newsy, wydarzenia, wykaz organizacji i klubów łyżwiarskich z całego świata, spis oficjalnych stron internetowych znanych łyżwiarzy i wiele innych informacji.

10661966_337087556463255_2234321928982718220_o

Warszawska Międzyuczelniana Sekcja AZS Łyżwiarstwa figurowego – Grupa młodych instruktorów, którzy trenują w Warszawie nie tylko jazdę na łyżwach. Na sali gimnastycznej uczą również jazdy na rolkach. W mgnieniu oka zarażają miłością do łyżwiarstwa figurowego.

lucystyle-logo

LUCY STYLE  – porady profesjonalnej Stylistki. Analiza sylwetki, analiza kolorystyczna, propozycje zestawów ubrań. Wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze.

12314112_156044084752311_4930381686777948828_n
Show on ice – grupa składająca się z profesjonalnych łyżwiarzy figurowych, certyfikowanych instruktorów nauki jazdy na łyżwach, hokeistów oraz artystów. Wykonują pokazy i rewie na lodowiskach w całej Polsce 🙂
spin

SKLEP SPIN –  profesjonalny sklep ze sprzętem łyżwiarskim. Działa przy warszawskim Torwarze. Można tu uzupełnić m.in. swoją łyżwiarską garderobę, naostrzyć łyżwy, zasięgnąć rad specjalistów. Moje łyżwy kupiłam właśnie u Państwa Turkowskich.

world

World Figure Skating  – niezależny internetowy magazyn sportowy. Wiadomości, opinie oraz ekskluzywne wywiady z łyżwiarzami światowej klasy.

Walley_logo

WALLEY -Towarzystwo Łyżwiarstwa Figurowego. Ucz się z nimi jeździć na łyżwach, bo warto! Oprócz profesjonalnej nauki jazdy, organizują obozy łyżwiarskie, zawody amatorów, pokazy i nie tylko.

background7 (1)

BLAZING BLADES – blog, który (jak piszą o nim jego autorki) powstał w 2000 roku za sprawą konfliktu między Pluszczenką a Yagudinem. Znajdziecie tu szczegółowe i konkretne informacje dotyczące zawodów, aktualności ze świata łyżwiarstwa figurowego, ale także plotki i ciekawostki dotyczące łyżwiarzy.

kr

FORUM MIŁOŚNIKÓW ŁYŻWIARSTWA FIGUROWEGO –  Forum zapalonych miłośników łyżew. Aktualności, wrażenia z treningów, relacje z wyjazdów. Na tym forum umówiłam się swego czasu na wspaniały wypad wakacyjny. Pojechaliśmy na lodowisko do Giżycka z łyżwiarzami z Krakowa 🙂

cropped-logo-tropimy3

TROPIMY PRZYGODY -Zapiski ze wspaniałych podróży Karoliny i Bartka. Zanim gdzieś wyjadę, zawsze sprawdzam czy już tam byli. A, że liczba miejsc, w których już byli jest naprawdę imponująca – czytam, co tam fajnego przeżyli, co można zwiedzić lub ich praktyczne wskazówki. Serdecznie polecam.

sierpień 2013 039

KREATYWNA DUSZA –  Blog kreatywnej duszy, która od wielu lat rozwija różne pasje. Najpierw były hafty, potem szydełko, frywolitki, decoupage, malowanie na jedwabiu, kartki okolicznościowe oraz bransoletki. Arcydzieła z motywem łyżwiarskim kreatywnej duszy, można zobaczyć TUTAJ.