Wyniki konkursu

Nadszedł czas na wyniki konkursu, w którym do wygrania była wypasiona czarna koszulka z rysunkiem łyżew autorstwa Gosi Zimniak.

Waszym zadaniem było przekonać mnie w komentarzu do wpisu dlaczego to właśnie Wy powinniście ją otrzymać.

W konkursie wzięło udział 10 osób. Jeden komentarz został umieszczony po terminie dlatego nie mogłam go wziąć pod uwagę 🙁 (konkurs trwał do 31.08.15 do godziny 0:00).

Bardzo, bardzo Wam dziękuję za wszystkie wypowiedzi. Każda z nich wywoływała uśmiech na mojej facjacie i utwierdziła mnie w przekonaniu, że nie tylko ja jestem tak zbzikowana na punkcie łyżwiarstwa, ale gdzieś tam w zakątkach internetów czają się podobni, pełni pasji i energii łyżwomaniacy! I to zarówno Ci podziwiający niepraktykujący jak i Ci trenujący z zapałem nawet w lecie 🙂 !

ZWYCIEZKI KOMENTARZ

Najbardziej spodobała mi się wypowiedź, którą zamieściła’Wikusiekkk’:

Bardzo chciałabym, aby koszulka trafiła do mnie przede wszystkim dlatego, że Łyżwiarstwo Figurowe jest moją wielką pasją, jestem wręcz od tego uzależniona, m.in dlatego też poniosło mnie na lodowisko do Krynicy, gdy żadne z lodowisk w pobliżu nie funkcjonowało. :D
Kocham dosłownie wszystko co jest związane z tym sportem i to co choć trochę go przypomina. Koszulka jest przepiękna i z dumą bym ją ubierała nie tylko na treningi. Uważam, że ten sport jest tak cudowny, że chciałabym go rozpowszechniać i zachęcać ludzi do próbowania swoich sił w tej dyscyplinie, myślę, że taka koszulka w pewnym stopniu na pewno by mi pomogła! Aaaa i jeszcze jedna rzecz, niedawno zmieniłam łyżwy i są póki co takie bialutkie jak te na koszulce, myślę, że razem by się świetnie prezentowały! ;)

Gratuluję i proszę zwyciężczynię o kontakt w sprawie wyboru rozmiaru oraz wysyłki nagrody! 🙂

Uwaga ! 

W przyszłym tygodniu kolejny konkurs tym razem typowo facebookowy.

A do wygrania będzie kubek 🙂 

Projekt kubka i pozostałych gadżetów możecie zobaczyć tutaj.

Bądźcie czujni …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *