Łyżwiarstwo figurowe / Pokazy

Głuchołazy - Mikołajkowe pokazy łyżwiarskie na Białym Orliku

8 Grudnia 2016

6 grudnia na zaproszenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji dałyśmy z Anią Sołygą pokazy łyżwiarskie na lodowisku Biały Orlik pod Liceum Ogólnokształcącym w Głuchołazach. Pięknie było podzielić się swoją pasją do jazdy na łyżwach w moim rodzinnym mieście!Zaprezentowałyśmy trzy programy do muzyki Jamesa Arthura – Let me love you lonely (liryczny pokaz Ani), Queen – Don’t stop me now (mój program na wesoło) oraz wspólny show w mikołajowych czapach do świątecznej piosenki Deana Martina – Let it snow.

Muszę przyznać, że pewnie jeszcze długo nie zapomnę jak go układałyśmy! Było sporo zabawnych sytuacji. Ponieważ dopracowywałyśmy jeszcze elementy wspólnego pokazu podczas zatłoczonej ogólnodostępnej ślizgawki na Spiskiej we Wrocławiu, w momencie kiedy każda z nas skończyła kręcić piruet – nie mogłyśmy się wzajemnie odnaleźć pomiędzy ludźmi, aby kontynuować program. Jednak nawet w trudnych warunkach treningowych udało się stworzyć coś razem. To zawsze cieszy!

Serdecznie dziękujemy panu Markowi Szymanowskiemu za świetna organizację przedsięwzięcia, ciepłą szatnię oraz dopilnowanie, aby tafla lodu była dobrze przygotowana przed pokazami, a także wszystkie miłe słowa, którymi nas uraczył zapowiadając nasze programy!

Dziękujemy Djowi Hałasowi za ogarnięcie muzyki, a publice zgromadzonej na lodowisku za miłą atmosferę!


Filmowe migawki naszych przejazdów można obejrzeć
>> TUTAJ <<