Warsztaty

Korbielów-Namestowo

8 Maja 2013

Krótka relacja Kasi z letniego obozu łyżwiarskiego pod okiem Renaty Aleksander.

Hotel, w którym się zatrzymaliśmy – na najwyższym poziomie. Nie spodziewaliśmy się tak wysokiego standardu. W ciągu dnia mieliśmy zapewnione trzy posiłki + drugie śniadanie na lodowisko. Codziennie, pod nasz hotel był podstawiany autobus, który zawoził nas na Słowację (dokładnie do miejscowości Namiestowo oddalonej od Korbielowa o około 20 kilometrów) do ośrodka łyżwiarskiego HK ALTIS. Jest to obiekt należący do najnowocześniejszych ośrodków łyżwiarskich w Europie. Otwarty został pod koniec roku 2011. Trenują tam najlepsze drużyny łyżwiarskie i hokejowe.  Tam odbywały się nasze treningi na lodowisku. Czas w ciągu dnia, poza lodem, był wypełniony zajęciami tanecznymi, fitnessowymi i imitacyjnymi.  Była także możliwość wycieczki w góry. Hotel umiejscowiony był tuż przy szlaku prowadzącym na Pilsko.

Jeśli chodzi o kadrę instruktorską – pełen profesjonalizm. Do każdego uczestnika obozu mieli indywidualne podejście. Wyniosłam stamtąd wiele cennych wskazówek, dotyczących, między innymi, mojej postawy podczas jazdy. Obóz był bardzo kameralny i miał rodzinną atmosferę. Na zakończenie odbyły się mini-pokazy. Pani Renata Aleksander – kobieta do rany przyłóż! Miła, ciepła, otwarta. Na naszym turnusie było chyba około 36 osób, na drugiej turze- podobnie. W grupie dorosłych tylko 7 osób.

Więcej szczegółów tutaj ->  http://www.iceandfun.pl/ (zakładka obozy). Wszystko co tam jest sprawdziło się w 100%, a chyba mogę nawet stwierdzić, że było znacznie lepiej. Polecam się wybrać w przyszłym roku.