Łyżwiarskie wydarzenia w lutym 2020 

1 Lutego 2020

Sprawdźmy według kalendarza Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego i Międzynarodowej Unii Łyżwiarskiej co dzieje się w łyżwiarstwie figurowym w tym miesiącu. Zobaczcie listę łyżwiarskich wydarzeń w Polsce i na świecie w lutym 2020 roku.

 

Zacznijmy od wydarzeń w Polsce:


Puchar Gdańska 2020


Od wczoraj do dziś trwał Puchar Gdańska organizowany przez Klub Sportowy "Stoczniowiec". 
>> TUTAJ WYNIKI << 
 
Z fanpage'a Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego - Zobacz
 

Mistrzostwa Polski Juniorów 

Od 7 do 8 lutego 2020 w Krynicy Zdroju odbędą się organizowane przez Klub Łyżwiarstwa Figurowego Biellmann Mistrzostwa Polski Juniorów. Zawody zostaną przeprowadzone w następujących kategoriach i grupach: Solistki: juniorki, Soliści: juniorzy
 
 

Ogólnopolskie Zawody o Kryształowy Dzban Krynicy -Zdroju

O Kryształowy Dzban Krynicy - Zdroje łyżwiarze i łyżwiarki figurowe powalczą już 8-9 lutego 2020 r. Zawody odbędą się w Hali Lodowej w Krynicy -Zdroju.
 


Ogólnopolskie Zawody o Puchar Prezydenta Miasta Lublina

Na lodowisku Icemania w Lublinie 15 i 16 lutego odbędą się Ogólnopolskie Zawody o Puchar Prezydenta Miasta Lublina. Wydarzenie organizuje Uczniowski Klub Łyżwiarstwa Figurowego SALCHOW Lublin.


Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Od 20 do 23 lutego 2020 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Sportowej 1 w Cieszynie.


Opolska Łyżwa

Od 29 lutego do 1 marca na lodowisku Toropol odbędą się zawody w łyżwiarstwie figurowym pod nazwą Opolska Łyżwa. Organizatorem jest Uczniowski Integracyjny Klub Łyżwiarstwa Figurowego PIRUETTE Opole.

Na stronie Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego odnajdziesz 
WIĘCEJ WYDARZEŃ W POLSCE 

 

Zimowy obóz łyżwiarski Walley

Od 9 do 16 lutego w Cieszynie odbędzie się zimowy obóz łyżwiarski - Walley 2020. W terminie obozu zawarte jest 6 dni zajęć treningowych (10-15.02.2020).
 
 

Warsztaty zimowe Axla Wrocław

Od 17 do 21 lutego odbędą się warsztaty zimowe organizowane przez Klub Axel Wrocław. 
 
Wydarzenia na świecie:


Bavarian Open

Od 4 do 9 lutego w Oberstdorfie odbędą się zawody w łyżwiarstwie figurowym Bavarian Open. Kategorie: soliści, pary sportowe, pary taneczne. Więcej informacji w komunikacie.


Mistrzostwa Czterech Kontynentów

ISU Four Continents Figure Skating Championships odbędą się od 4 do 9 lutego w Seulu, stolicy i najwiekszym mieście Korei Południowej.
 

Egna Dance Trophy 2020

Od 7 do 9 lutego w miejscowości Egna/Neumarkt we Włoszech odbędą się zawody w tańcach na lodzie Egna Dance Trophy 2020. Komunikat

Na stronie Międzynarodowej Unii Łyżwiarskiej (ISU)
 ZOBACZ WIĘCEJ WYDARZEŃ