Łyżwiarstwo figurowe / Wielka galeria łyżew

Łyżwy Edea Ice Fly z płozą MK Phantom

25 Września 2019

Zdjęcia buta Edea Ice Fly i płozy MK Phantom + krótki opis doświadczeń użytkowania. Wpisy z kategorii „Wielka Galeria Łyżew” zawierają zdjęcia butów, płóz i stóp, a także opis doświadczeń użytkowników konkretnego modelu łyżew figurowych.

„Wielka Galeria Łyżew” to akcja z nagrodami, którą zorganizowałam przez fanpage Na tafli, aby pomóc łyżwiarzom w doborze profesjonalnych łyżew figurowych. Zgłoszenia uczestników wydarzenia zawierają zdjęcia ich butów łyżwiarskich, płóz oraz stóp oraz obszerny opis dotychczasowych doświadczeń z ich sprzętem. M.in. jak długo jeżdżą? Co wykonują na lodzie? Czy są zadowoleni z wyboru? Gdzie kupili swoje łyżwy, ile kosztowały, kto doradzał im w wyborze? Czytaj więcej o akcji>>

Jeżdzę na łyżwach trzy sezony, skaczę wszystkie skoki pojedyncze, kręcę piruet stany, śrubę, siadany i wagę. Bardzo lubię robić kroczki. Jest to moja 3 para łyżew (licząc buty przy rolkach figurowych to czwarta) wcześniej miałam łyżwy Jackson mistique z płozą Jackson recreational, i Jackson competitor z płozą John Wilson Coronation Ace. Staram się codziennie jeździć na łyżwach. Moje łyżwy były kupione używane w stanie idealnym na aukcji internetowej. Jeżdżę w nich około miesiąca i jestem bardzo zadowolona z wyboru tych łyżew, uwielbiam je w 100%, są bardzo wygodne, nic mi w nich nie przeszkadza. Wybierając następne łyżwy wybrałabym ten sam model buta i płozy.  Wydaje mi się, że mam dość szeroką stopę. Obwód "haluksa" to 21 cm, a podbicia to 20 cm.