Łyżwiarstwo figurowe / Wielka galeria łyżew

Łyżwy edea overture z płozą mark IV (ultima)

6 Maja 2020

Zdjęcia buta Edea Overture i płozy Mark IV + krótki opis doświadczeń użytkowania. Wpisy z kategorii „Wielka Galeria Łyżew” zawierają zdjęcia butów, płóz i stóp, a także opis doświadczeń użytkowników konkretnego modelu łyżew figurowych.

„Wielka Galeria Łyżew” to akcja z nagrodami, którą zorganizowałam przez fanpage Na tafli, aby pomóc łyżwiarzom w doborze profesjonalnych łyżew figurowych. Zgłoszenia uczestników wydarzenia zawierają zdjęcia ich butów łyżwiarskich, płóz oraz stóp oraz obszerny opis dotychczasowych doświadczeń z ich sprzętem. M.in. jak długo jeżdżą? Co wykonują na lodzie? Czy są zadowoleni z wyboru? Gdzie kupili swoje łyżwy, ile kosztowały, kto doradzał im w wyborze?Od ilu lat jeździsz na łyżwach i co wykonujesz na lodzie. Która to Twoja para łyżew? Jeśli masz porównanie, napisz do jakiego modelu.

1) Na łyżwach jeżdżę 2 lata, ale figurowo od końca zeszłego sezonu. Nauczyłam się trójki skakanej, uczę się rittbergera, salchowa i piruetu stanego. Edea overture to moja druga para łyżew, moje poprzednie łyżwy to typowe "kapcie" z martes sport, których na szczęście już się pozbyłam.

Jak często jeździsz na łyżwach?
2) Staram się minimum raz w tygodniu po 2 godziny, gdy mam wolny weekend jeżdżę około 4 godzin

3) Moje łyżwy kupiłam w sklepie ice style, sugerowałam się opinią innych łyżwiarzy. Zapłaciłam 605 zł z dostawą. Do butów dostałam płozę ultima mark IV. Edeę overture posiadam prawie rok, jestem bardzo zadowolona z zakupu i nie załuję wydanych pieniędzy.

4) Gdybym miała kupić nowe to byłby to ten sam model, który posiadam. Uważam, że na początek lepsze łyżwy nie są mi potrzebne. W przyszłości najprawdopodobniej kupię edeę chorus.

5) Mój obwód haluksa to 18 cm, obwód podbicia to również 18 cm


Chcę serdecznie podziękować za motywację.