Łyżwiarstwo figurowe / Wielka galeria łyżew

Łyżwy Edea Overture z płozą Edea Rotation

25 Listopada 2015

Zdjęcia buta Edea Overture i płozy Edea Rotation + krótki opis doświadczeń użytkowania. Wpisy z kategorii „Wielka Galeria Łyżew” zawierają zdjęcia butów, płóz i stóp, a także opis doświadczeń użytkowników konkretnego modelu łyżew figurowych.

„Wielka Galeria Łyżew” to akcja z nagrodami, którą zorganizowałam przez fanpage Na tafli, aby pomóc łyżwiarzom w doborze profesjonalnych łyżew figurowych. Zgłoszenia uczestników wydarzenia zawierają zdjęcia ich butów łyżwiarskich, płóz oraz stóp oraz obszerny opis dotychczasowych doświadczeń z ich sprzętem. M.in. jak długo jeżdżą? Co wykonują na lodzie? Czy są zadowoleni z wyboru? Gdzie kupili swoje łyżwy, ile kosztowały, kto doradzał im w wyborze? Czytaj więcej o akcji>>

Jeżdżę od roku i wykonuje waltza, toeloopa i salchowa. Właśnie nie dawno zaczęłam robić dobre piruety na moich pierwszych i upragnionych łyżwach.
Stare łyżwy były za 100 zł i za nic nie mogłam zrobić piruetu.

Teraz jeżdżę raz na tydzień, bo mam daleko lodowisko, ale w już niedługo będę jeździć codziennie.

Kupiłam łyżwy w sklepie Spin, a doradzały mi osoby z grupy dla łyżwiarzy i rolkarzy figurowych. Kosztowały 900zł. Jestem bardzo zadowolona z wyboru i nic mi nie przeszkadza.

Jeśli chodzi o przyszłość, moim marzeniem jest Edea Ice Fly i płozą John Wilson. Obwód haluksa stópek widocznych na zdjęciach to 22cm, a podbicia to 21cm.