Łyżwiarstwo figurowe / Pokazy

Pokazy łyżwiarskie w Pile

24 Stycznia 2017

W ostatnią niedzielę, 22 stycznia wraz z grupą Show on Ice mieliśmy ogromną przyjemność wystąpić na lodowisku w Pile. Pokazy łyżwiarstwa figurowego odbyły się na krytym lodowisku w Aquaparku przy ul. Grottgera i przyciągnęły przesympatyczną publiczność, która dodawała nam podczas występów otuchy gromkimi oklaskami. Wszystkie programy, które zaprezentowaliśmy zostały ułożone do utworów George’a Michaela.


Piosenka „As”, którą  G. Michael wykonywał w duecie z Mary J. Blige już od zawsze będzie mi się kojarzyć z Piłą i układaniem programu solowego właśnie w jej rytm. Przy okazji, nie tylko melodia, ale słowa tego kawałka są naprawdę piękne. Warto posłuchać.

W naszym repertuarze nie mogło również zabraknąć nastrojowego  „Careless Whisper”. W takt tego utworu pojechali w parze Julia Sulik i Dawid Pietrzyński. Wspólnie z Emilią Rewako na zakończenie pojechaliśmy krótki program do utworu „Freedom”.

Po pokazach odbyła się nauka podstaw łyżwiarstwa figurowego dla najmłodszych, choć i dorośli chętnie przyłączyli się do wspólnej zabawy.

Dziękujemy organizatorom i zgromadzonej na lodowisku widowni za bardzo ciepłe przyjęcie i wspaniałą atmosferę!